Pojkar 10

Alla lagen i P10 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060700 fr 29/06 09:40 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Svartviks IF Kovlands if      
29060801 fr 29/06 09:40 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Selånger fk röd      
29060701 fr 29/06 10:20 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart Kubikenborgs IF Svart      
29060802 fr 29/06 10:20 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Matfors IF Blå Sundsvalls FF Blå      
29060702 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Medskogsbrons BK Lucksta IF      
29060703 fr 29/06 11:40 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A GIF Sundsvall Vit IFK Timrå 1      
29060806 fr 29/06 13:00 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön Selånger fk blå      
29060500 fr 29/06 13:40 fr 29/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A Sundsvalls FF Röd Essvik AIF      
29060602 fr 29/06 13:40 fr 29/06 Thulevallen Gräs 2 P10 Grp A Kovlands if Matfors IF Orange      
29060706 fr 29/06 13:40 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Svartviks IF Selånger fk röd      
29060807 fr 29/06 13:40 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A IFK Timrå 2 Sundsvalls FF Blå      
29060707 fr 29/06 14:20 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart Matfors IF Blå      
29060808 fr 29/06 14:20 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Kubikenborgs IF Gul Medskogsbrons BK      
29060708 fr 29/06 15:00 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Lucksta IF GIF Sundsvall Vit      
29060710 fr 29/06 16:20 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sundsvalls FF Blå Kubikenborgs IF Svart      
29060811 fr 29/06 16:20 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A IFK Timrå 2 GIF Sundsvall Blå      
29060711 fr 29/06 17:00 fr 29/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sundsvalls FF Röd Kubikenborgs IF Gul      
29060812 fr 29/06 17:00 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A IFK Timrå 1 Kovlands if      
29060603 fr 29/06 17:40 fr 29/06 Thulevallen Gräs 2 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön Matfors IF Orange      
29060813 fr 29/06 17:40 fr 29/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Essvik AIF Selånger fk blå      
30060700 lö 30/06 09:00 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A GIF Sundsvall Vit Kubikenborgs IF Gul      
30060701 lö 30/06 09:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart Essvik AIF      
30060801 lö 30/06 09:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Kubikenborgs IF Svart Svartviks IF      
30060702 lö 30/06 10:20 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sundsvalls FF Blå Medskogsbrons BK      
30060802 lö 30/06 10:20 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Matfors IF Orange      
30060703 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sundsvalls FF Röd IFK Timrå 1      
30060803 lö 30/06 11:00 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Matfors IF Blå Selånger fk röd      
30060704 lö 30/06 11:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön IFK Timrå 2      
30060806 lö 30/06 13:00 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Selånger fk röd Kovlands if      
30060707 lö 30/06 13:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Kubikenborgs IF Svart IFK Timrå 1      
30060807 lö 30/06 13:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart Sundsvalls FF Röd      
30060708 lö 30/06 14:20 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön Lucksta IF      
30060808 lö 30/06 14:20 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Selånger fk blå Matfors IF Orange      
30060809 lö 30/06 15:00 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Matfors IF Blå IFK Timrå 2      
30060710 lö 30/06 15:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Medskogsbrons BK Svartviks IF      
30060810 lö 30/06 15:40 lö 30/06 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Essvik AIF GIF Sundsvall Vit      
30060606 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Thulevallen Gräs 2 P10 Grp A Sundsvalls FF Blå GIF Sundsvall Blå      
30061414 lö 30/06 18:20 lö 30/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A Kubikenborgs IF Gul Matfors IF Orange      
30060608 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Thulevallen Gräs 2 P10 Grp A Selånger fk blå Lucksta IF      
01070700 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Selånger fk blå Sundsvalls FF Blå      
01070800 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Medskogsbrons BK Matfors IF Blå      
01070701 sö 01/07 09:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Sidsjö-Böle IF Svart      
01070801 sö 01/07 09:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Kubikenborgs IF Svart Kovlands if      
01070702 sö 01/07 10:20 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A IFK Timrå 1 Svartviks IF      
01070802 sö 01/07 10:20 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Essvik AIF IFK Timrå 2      
01070703 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Sundsvalls FF Röd Lucksta IF      
01070803 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A GIF Sundsvall Vit Sidsjö-Böle IF Grön      
01070704 sö 01/07 11:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Selånger fk röd Kubikenborgs IF Gul      
01070707 sö 01/07 13:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A GIF Sundsvall Blå Svartviks IF      
01070807 sö 01/07 13:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A IFK Timrå 2 Selånger fk blå      
01070708 sö 01/07 14:20 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Matfors IF Blå GIF Sundsvall Vit      
01070808 sö 01/07 14:20 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Matfors IF Orange Sundsvalls FF Röd      
01070709 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Selånger fk röd IFK Timrå 1      
01070809 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Essvik AIF Kubikenborgs IF Svart      
01070710 sö 01/07 15:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 1 P10 Grp A Kubikenborgs IF Gul Lucksta IF      
01070810 sö 01/07 15:40 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön Kovlands if      
01070811 sö 01/07 16:20 sö 01/07 Thuledalen Gräs 2 P10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart Medskogsbrons BK      
ICA Supermarket Matfors Hälsinglands sparbank Svenska kyrkan - Tuna Attmars församling Preem Matfors NKV Bergom Såg - Bolist Ramirent Byggiganten PL Plåt Matfors Installationsbyrå Matfors Färg Handelsstål Dreamstar Handelsbanken