Pojkar 10

Alla lagen i P10 Group A



Games

  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team   Live  
28060801 Fri 28/06 09:40 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Njurunda SK Nsk Röd      
28060500 Fri 28/06 10:20 Fri 28/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A Essviks AIF Matfors IF 2      
28060802 Fri 28/06 10:20 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Sollefteå Gif Kungsnäs FC Vit      
28060803 Fri 28/06 11:00 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 3 Kubikenborgs IF Svart      
28060501 Fri 28/06 11:40 Fri 28/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A IFK Timrå 2 Selånger FK P-09 Blå      
28060804 Fri 28/06 11:40 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Selånger FK P-09 Röd IFK Timrå 1      
28060805 Fri 28/06 12:20 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Söråkers FF Kubikenborgs IF Gul      
28060504 Fri 28/06 13:40 Fri 28/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A Sollefteå Gif Njurunda SK Nsk Röd      
28060505 Fri 28/06 14:20 Fri 28/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A Njurunda SK Nsk Blå Kungsnäs FC Vit      
28060809 Fri 28/06 15:00 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 3 Matfors IF 1      
28060810 Fri 28/06 15:40 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Selånger FK P-09 Röd Kungsnäs FC Svart      
28060811 Fri 28/06 16:20 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Essviks AIF Kubikenborgs IF Svart      
28060812 Fri 28/06 17:00 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Matfors IF 2 Kubikenborgs IF Gul      
28060508 Fri 28/06 17:40 Fri 28/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A Matfors IF 1 Njurunda SK Nsk Blå      
28060813 Fri 28/06 17:40 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Söråkers FF IFK Timrå 2      
28060814 Fri 28/06 18:20 Fri 28/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Selånger FK P-09 Blå IFK Timrå 1      
29061400 Sat 29/06 08:20 Sat 29/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A Selånger FK P-09 Blå Njurunda SK Nsk Blå      
29060800 Sat 29/06 09:00 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kubikenborgs IF Gul Sollefteå Gif      
29060801 Sat 29/06 09:40 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kungsnäs FC Svart IFK Timrå 3      
29060802 Sat 29/06 10:20 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Matfors IF 1 Kubikenborgs IF Svart      
29060803 Sat 29/06 11:00 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 2 Matfors IF 2      
29060804 Sat 29/06 11:40 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Essviks AIF Selånger FK P-09 Blå      
29061308 Sat 29/06 13:40 Sat 29/06 Lilla Wembley Gräs 1 P10 Grp A Söråkers FF Kungsnäs FC Vit      
29061408 Sat 29/06 13:40 Sat 29/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A IFK Timrå 1 Njurunda SK Nsk Blå      
29061309 Sat 29/06 14:20 Sat 29/06 Lilla Wembley Gräs 1 P10 Grp A Selånger FK P-09 Röd Matfors IF 2      
29061410 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A Njurunda SK Nsk Röd IFK Timrå 3      
29060809 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kubikenborgs IF Gul Essviks AIF      
29060810 Sat 29/06 15:40 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Matfors IF 1 Kungsnäs FC Svart      
29060811 Sat 29/06 16:20 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Sollefteå Gif Söråkers FF      
29060812 Sat 29/06 17:00 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kubikenborgs IF Svart IFK Timrå 1      
29061414 Sat 29/06 17:40 Sat 29/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A Njurunda SK Nsk Röd Selånger FK P-09 Röd      
29060813 Sat 29/06 17:40 Sat 29/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 2 Kungsnäs FC Vit      
30060801 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kungsnäs FC Vit Essviks AIF      
30060802 Sun 30/06 09:40 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Kubikenborgs IF Svart Njurunda SK Nsk Röd      
30060803 Sun 30/06 10:20 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 1 Kubikenborgs IF Gul      
30060600 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Thulevallen Gräs 2 P10 Grp A Sollefteå Gif IFK Timrå 2      
30061404 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A Matfors IF 2 Söråkers FF      
30060804 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 3 Selånger FK P-09 Röd      
30060601 Sun 30/06 11:40 Sun 30/06 Thulevallen Gräs 2 P10 Grp A Kungsnäs FC Svart Njurunda SK Nsk Blå      
30060805 Sun 30/06 11:40 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Selånger FK P-09 Blå Matfors IF 1      
30061409 Sun 30/06 14:20 Sun 30/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A Njurunda SK Nsk Röd Matfors IF 1      
30060809 Sun 30/06 14:20 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A IFK Timrå 2 Kubikenborgs IF Svart      
30061310 Sun 30/06 15:00 Sun 30/06 Lilla Wembley Gräs 1 P10 Grp A Essviks AIF IFK Timrå 3      
30060811 Sun 30/06 15:40 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Matfors IF 2 Kungsnäs FC Vit      
30060812 Sun 30/06 16:20 Sun 30/06 Thuledalen Gräs P10 Grp A Selånger FK P-09 Blå Söråkers FF      
30061313 Sun 30/06 17:00 Sun 30/06 Lilla Wembley Gräs 1 P10 Grp A Sollefteå Gif Selånger FK P-09 Röd      
30061413 Sun 30/06 17:00 Sun 30/06 Lilla Wembley Gräs 2 P10 Grp A IFK Timrå 1 Kungsnäs FC Svart      
30060503 Sun 30/06 17:40 Sun 30/06 Thulevallen Gräs 1 P10 Grp A Kubikenborgs IF Gul Njurunda SK Nsk Blå      
ICA Supermarket Matfors Hälsinglands sparbank Svenska kyrkan - Tuna Attmars församling Preem Matfors NKV Bergom Såg - Bolist Ramirent Byggiganten PL Plåt Matfors Installationsbyrå Matfors Färg Handelsstål Dreamstar Handelsbanken