Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alnö IF Pojkar 10 (födda 2010)
Alnö IF Pojkar 12 (födda 2008)
Alnö IF Pojkar 12 (födda 2008)
Alnö IF Pojkar 12 (födda 2008)
Alnö IF Vit Flickor 11 (födda 2009)
Alnö IF Röd Flickor 11 (födda 2009)
Bik Sportklubb P11 Pojkar 9 (födda 2011)
Domsjö IF Flickor 10 (födda 2010)
IFK Timrå Pojkar 12 (födda 2008)
IFK Timrå Pojkar 12 (födda 2008)
Indals IF Flickor 10 (födda 2010)
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 10 (födda 2010)
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 11 (födda 2009)
Kovlands IF F11/12 Flickor 9 (födda 2011)
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 10 (födda 2010)
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsnäs FC Flickor 10 (födda 2010)
Köpmanholmen-Bjästa FF Flickor 12 (födda 2008)
Lucksta IF Flickor 12 (födda 2008)
Matfors IF Pojkar 9 (födda 2011)
Matfors IF Pojkar 9 (födda 2011)
Matfors IF Pojkar 10 (födda 2010)
Matfors IF Pojkar 10 (födda 2010)
Matfors IF Pojkar 11 (födda 2009)
Matfors IF Orange Pojkar 12 (födda 2008)
Matfors IF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Matfors IF Flickor 9 (födda 2011)
Matfors IF Flickor 12 (födda 2008)
Medskogsbrons BK Pojkar 8 (födda 2012)
Medskogsbrons BK Pojkar 11 (födda 2009)
Medskogsbrons BK Flickor 9 (födda 2011)
Medskogsbrons BK Flickor 10 (födda 2010)
Njurunda IK Flickor 9 (födda 2011)
Njurunda IK Flickor 9 (födda 2011)
Njurunda IK SVART Flickor 10 (födda 2010)
Njurunda IK VIT Flickor 10 (födda 2010)
Njurunda SK NSK Röd Pojkar 8 (födda 2012)
Njurunda SK Pojkar 9 (födda 2011)
Sdff Flickor 12 (födda 2008)
Sdff Flickor 12 (födda 2008)
Selånger Flickor 10 (födda 2010)
Selånger Flickor 10 (födda 2010)
Selånger FK Pojkar 8 (födda 2012)
Selånger FK Pojkar 8 (födda 2012)
Selånger FK Pojkar 11 (födda 2009)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 (födda 2009)
Sidsjö-Böle IF Vit Flickor 8 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 8 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Svart Flickor 8 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Gul Flickor 9 (födda 2011)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 9 (födda 2011)
Sidsjö-Böle IF Svart Flickor 10 (födda 2010)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 10 (födda 2010)
Storviks IF Flickor 9 (födda 2011)
Storviks IF Flickor 10 (födda 2010)
Storviks IF Flickor 11 (födda 2009)
Storviks IF Flickor 12 (födda 2008)
Stöde IF Pojkar 9 (födda 2011)
Stöde IF Pojkar 10 (födda 2010)
Stöde IF Flickor 10 (födda 2010)
Sundsvalls DFF Vit Flickor 9 (födda 2011)
Sundsvalls DFF Blå Flickor 9 (födda 2011)
Sundsvalls FF 2 Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Sundsvalls FF 1 Blå Pojkar 10 (födda 2010)
Söråkers FF Pojkar 11 (födda 2009)
Söråkers FF Flickor 9 (födda 2011)
ICA Supermarket Matfors Hälsinglands sparbank Svenska kyrkan - Tuna Attmars församling Preem Matfors NKV Bergom Såg - Bolist Ramirent Byggiganten PL Plåt Matfors Installationsbyrå Matfors Färg Handelsstål Dreamstar Handelsbanken