Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alby FF Flickor 12 (födda 2010)
Alnö IF Pojkar 8 (födda 2014)
Alnö IF Pojkar 8 (födda 2014)
Alnö IF Pojkar 8 (födda 2014)
Alnö IF Pojkar 9 (födda 2013)
Alnö IF Pojkar 9 (födda 2013)
Alnö IF Pojkar 9 (födda 2013)
Alnö IF Pojkar 10 (födda 2012)
Alnö IF Pojkar 10 (födda 2012)
Alnö IF 1 Röd Flickor 8 (födda 2014)
Alnö IF 2 Vit Flickor 8 (födda 2014)
Alnö IF Flickor 9 (födda 2013)
Alnö IF Flickor 9 (födda 2013)
Bik Sportklubb 1 BIK Röd Pojkar 11 (födda 2011)
Bik Sportklubb 2 BIK Vit Pojkar 11 (födda 2011)
Delsbo IF Pojkar 12 (födda 2010)
Essviks AIF Pojkar 9 (födda 2013)
Essviks AIF Vit Pojkar 11 (födda 2011)
Essviks AIF Grön Pojkar 11 (födda 2011)
Essviks AIF Pojkar 12 (födda 2010)
Fränsta IK Pojkar 8 (födda 2014)
Fränsta IK Pojkar 10 (födda 2012)
Fränsta IK Flickor 10 (födda 2012)
GIF Sundsvall Pojkar 9 (födda 2013)
Heffnersklubbans BK Flickor 10 (födda 2012)
Heffnersklubbans BK Flickor 11 (födda 2011)
Härnösands SK Blå Flickor 10 (födda 2012)
Härnösands SK Vit Flickor 10 (födda 2012)
IFK Timrå Pojkar 8 (födda 2014)
IFK Timrå Pojkar 8 (födda 2014)
IFK Timrå Pojkar 9 (födda 2013)
IFK Timrå Pojkar 9 (födda 2013)
IFK Timrå Blå Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Timrå Vit Pojkar 11 (födda 2011)
IFK Timrå Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Timrå Pojkar 12 (födda 2010)
IFK Timrå Flickor 8 (födda 2014)
IFK Timrå Vit Flickor 11 (födda 2011)
IFK Timrå Blå Flickor 11 (födda 2011)
Kovlands IF Pojkar 9 (födda 2013)
Kovlands IF Pojkar 10 (födda 2012)
Kovlands IF Blå Flickor 11 (födda 2011)
Kovlands IF Vit Flickor 11 (födda 2011)
Kovlands IF/Indals IF Pojkar 12 (födda 2010)
Kubikenborgs IF Pojkar 8 (födda 2014)
Kubikenborgs IF Pojkar 12 (födda 2010)
Kungsnäs FC Pojkar 12 (födda 2010)
Kungsnäs FC Pojkar 12 (födda 2010)
Kungsnäs FC Flickor 10 (födda 2012)
Lucksta IF Pojkar 9 (födda 2013)
Lucksta IF Pojkar 11 (födda 2011)
Lucksta IF Flickor 10 (födda 2012)
Lucksta IF Flickor 12 (födda 2010)
Matfors IF Blå Pojkar 8 (födda 2014)
Matfors IF Orange Pojkar 8 (födda 2014)
Matfors IF Pojkar 9 (födda 2013)
Matfors IF Pojkar 10 (födda 2012)
Matfors IF Pojkar 12 (födda 2010)
Matfors IF Flickor 8 (födda 2014)
Matfors IF Flickor 8 (födda 2014)
Matfors IF Flickor 9 (födda 2013)
Matfors IF Flickor 9 (födda 2013)
Matfors IF Flickor 10 (födda 2012)
Matfors IF Flickor 11 (födda 2011)
Matfors IF Flickor 12 (födda 2010)
Matfors IF P11 Matfors IF P11 orange Pojkar 11 (födda 2011)
Matfors IF P11 Matfors IF P11 blå Pojkar 11 (födda 2011)
Moffe BK Pojkar 12 (födda 2010)
Moffe BK Pojkar 12 (födda 2010)
Njurunda IK Flickor 9 (födda 2013)
Njurunda IK Flickor 9 (födda 2013)
Njurunda IK Flickor 11 (födda 2011)
Njurunda IK Flickor 11 (födda 2011)
Njurunda IK NIK F09/10 Flickor 12 (födda 2010)
Njurunda SK Pojkar 8 (födda 2014)
Njurunda SK Blå Pojkar 8 (födda 2014)
Njurunda SK Pojkar 9 (födda 2013)
Njurunda SK Pojkar 9 (födda 2013)
Njurunda SK Pojkar 10 (födda 2012)
Remsle UIF Flickor 11 (födda 2011)
Remsle UIF Flickor 11 (födda 2011)
Selånger FK Pojkar 11 (födda 2011)
Selånger FK Pojkar 11 (födda 2011)
Selånger FK Flickor 11 (födda 2011)
Selångers SK Flickor 8 (födda 2014)
Selångers SK Flickor 9 (födda 2013)
Selångers SK Flickor 9 (födda 2013)
Selångers SK Flickor 10 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 (födda 2011)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 (födda 2011)
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 12 (födda 2010)
Sidsjö-Böle IF Svart Pojkar 12 (födda 2010)
Sidsjö-Böle IF Flickor 8 (födda 2014)
Sidsjö-Böle IF Flickor 8 (födda 2014)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 9 (födda 2013)
Sidsjö-Böle IF Flickor 9 (födda 2013)
Sidsjö-Böle IF Flickor 10 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 10 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Gul Flickor 11 (födda 2011)
Sidsjö-Böle IF Grön Flickor 11 (födda 2011)
Stöde IF Pojkar 10 (födda 2012)
Sundsvalls FF Pojkar 8 (födda 2014)
Sundsvalls FF Pojkar 8 (födda 2014)
Sundsvalls FF Pojkar 8 (födda 2014)
Sundsvalls FF BLÅ Pojkar 10 (födda 2012)
Sundsvalls FF RÖD Pojkar 10 (födda 2012)
Sundsvalls FF Pojkar 11 (födda 2011)
Sundsvalls FF Pojkar 11 (födda 2011)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Sundsvalls FF Röd Pojkar 12 (födda 2010)
Sundsvalls FF Vit Pojkar 12 (födda 2010)
Sundsvalls FF Röd Flickor 11 (födda 2011)
Sundsvalls FF Blå Flickor 11 (födda 2011)
Svartviks IF Anna maria Carlsson Pojkar 8 (födda 2014)
Svartviks IF Anna maria Carlsson Pojkar 9 (födda 2013)
Svartviks IF Pojkar 11 (födda 2011)
ICA Supermarket Matfors Hälsinglands sparbank Svenska kyrkan - Tuna Attmars församling NKV Bergom Såg - Bolist Ramirent Byggiganten PL Plåt Matfors Installationsbyrå Matfors Färg Handelsstål